Co se děje v ulici Újezd | Ulice Újezd, Malá strana, Praha

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Deskohraní 2015 - mezinárodní festival deskových a karetních her - 17. říjen 2015 9:00 - 25. říjen 2

Celý článek
Deskohraní je mezinárodní festival deskových a karetních her . Přijďte si druhý říjnový týden do Michnova paláce Tyršova domu v Praze zahrát  deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

Máte rádi různé hudební styly? Navštivte hudební klub Le Mirage

Celý článek
Klub Le Mirage byl otevřen v roce 2007 a má mnoho příznivců. Můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a Drum'n'Bass,Jungle, doplňuje je také Reggae, Dancehall, Hip Hop, R&B a další dle hrajících DJs....

Rekonstrukce ulice Újezd – Karmelitská

Celý článek
      Koncem června roku 2002 byla dokončena rekonstrukce ulic Újezd a Karmelitská na Praze 1 v Pražské památkové rezervaci a historickém jádru Malé Strany. Většina Pražanů...

Újezd - trocha historie

Celý článek
         Újezd navazuje na Karmelitskou ulici za křižovatkou s Hellichovou ulicí a končí na Smíchově u náměstí Kinských. Původně i Karmelitská patřila k Újezdu, neboť celá tato komunikace pod Petřínem byla...

Lanová dráha na Petřín

Celý článek
Lanová dráha na Petřín

Akce v Klubu Újezd

Celý článek
      Klub Újezd je již 15 let neodmyslitelnou součástí pražského alternativně - kulturního a také nočního života. Klub sídlí na Malé Straně v ulici Újezd v domě č.p. 18, který pochází z poloviny 16. století. Klub byl pro...