Co se děje v ulici Újezd | Máte rádi různé hudební styly? Navštivte hudební klub Le Mirage | Ulice Újezd, Malá strana, Praha

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Klub Le Mirage byl otevřen v roce 2007 a má mnoho příznivců. Můžete poslechnout mnoho hudebních stylů, mezi nimiž dominují hlavně Breakbeat a Drum'n'Bass,Jungle, doplňuje je také Reggae, Dancehall, Hip Hop, R&B a další dle hrajících DJs.

Program na říjen najdete na stránkách klubu a určitě si vyberete podle svého vkusu.

DJs hrají každý den kromě neděle a začínají hrát po 20. hodině. Vstupné se nikdy neplatí. O své zážitky z klubu Le Mirage se můžete podělit na diskusní stránce.

Už při plánování klubů bylo hlavním hlediskem pohodlí našich zákazníků, a proto byly vybrány polohy v centru města na spojnicích dopravních tepen.  Aby vaše cesta domů byla co nejpohodlnější, máte na výběr mnoho spojů, například noční tramvaje nebo autobusy, které vás rozvezou po celém městě. Takže po příjemném večeru u nás se i společensky unaveni dostanete rychle a snadno domů.

Dobře zásobené bary, skýtají širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a především míchaných koktejlů za příjemné ceny. Náš sortiment je bohatý na různé druhy rumů, o kterých se dočtete podrobnější informace na speciálních rumových lístcích u našich barmanů.